Problem
Çözüm
Sonuç
PROBLEM
Müşteri sadakatini destekleyecek, kullanıcılarına özel marka fırsatları sunan bir platformunun geliştirilmesi ve kampanya ilişkilerinin yönetilmesi ihtiyacı bulunmaktaydı.
ÇÖZÜM
Proje ihtiyaçlarına uygun mobil uygulama ve web platformu geliştirildi. Hizmet kapsamında gereksinimlere göre yazılım geliştirmeleri sağlanmakta, marka ve kampanya işbirliği süreci yönetilmektedir. Dönemsel olarak birçok büyük AVM'de şenlikler ve organizasyonlar düzenlenmektedir.
SONUÇ
Kullanıcıların yaptıkları alışverişleri, cep telefonlarından ettikett uygulaması ile veya www.ettikett.com’a bağlanarak Facebook veya Twitter hesaplarında arkadaşlarıyla paylaştıkları bir platform geliştirilmiştir. Kullanıcılar bu paylaşımı yapmaları yani ettikett'lemeleri karşılığında sistemden aldıkları promosyon koduyla çeşitli ayrıcalıklar kazanmaktadırlar. Yapılan kampanya projelerinde 1 haftalık dönemlerde Facebook'ta 2000000 görüntülenme sayısına ulaşılmış ve 1000000TL ciro sağlanmıştır. Ettikett aracılığıyla markalar yaklaşık 3000000 kişiye kampanyalarını ulaştırabilmişlerdir.


+20.000

İndirme sayısı


+ 40.000

Aktif kullanıcı sayısı


132

Kampanya sayısı