Problem
Çözüm
Sonuç
PROBLEM
AVM'lerde bulunan Migros mağazalarından alışveriş yapan müşterilere, aynı AVM içerisinde, yiyecek/içecek ve diğer bölümlerde yer alan markalardan yapacakları harcamalarda ayrıcalık sağlanarak hem markaların cirosunu arttıracak hem de Migros müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak bir çözüme ihtiyaç duyuluyordu.
ÇÖZÜM
AVM’de hizmet veren global ve lokal 40’tan fazla marka ile müşterilerin çeşitli oranlarda indirimler kazanabileceği anlaşmalar sağlandı. Proje dahilinde gerekli olan tüm reklam materyalleri, videowall gösterileri hazırlandı. Kurulan saha ekibi ile proje boyunca müşteriler Migros sadakat kartları kullanarak 60 TL üzeri alışveriş yapılması için teşvik edildi.
SONUÇ
Migros müşterilerinin sadakat kart kullanım oranları arttırıldı. Migros marketten alışveriş yapmış müşteriler anlaşmalı markalara yönlendirilerek iş birliklerimizin cirolarında olumlu artışlar sağlandı. Müşterilerin de Migros marketten yapmış oldukları her alışveriş sonucunda birçok markada kullanabilecekleri hediye çekleri ile sadakati ve memnuniyeti sağlanmış oldu.